15.990 ден

Kоличина:
SKU: 855017523470-19 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина 44, 45, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа