14.990 ден 7.495 ден

Нема на залиха

SKU: 855040521470-10 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Кожа 1%Полиестер