5.977 ден

Нема на залиха

SKU: 655002524399-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Волна