KARL LAGERFELD – М Шорцеви за капење

5.190 ден 3.114 ден

KARL LAGERFELD BEACHWEAR
Regular fit

Нема на залиха

SKU: KL22MBM03-WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер