6.490 ден

Нема на залиха

SKU: 745091511221-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин