5.790 ден

Нема на залиха

SKU: 755024511221-170 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин