6.490 ден

Нема на залиха

SKU: 215W1710-736 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук