6.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1700-651 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин