5.790 ден 3.474 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 755041502224-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук