5.990 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 205W1707100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин