5.690 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 755025/502221/10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин