7.290 ден

Нема на залиха

SKU: 745020511221-530 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин