6.190 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1715-510 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук