4.990 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 755027502221-270 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин