5.290 ден

Нема на залиха

SKU: 755025511221-220 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин