4.990 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 755027502221-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин