6.390 ден

Нема на залиха

SKU: 745024511223-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин