6.390 ден

Нема на залиха

SKU: 745021511221-220 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин