35.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1500-149 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мантили
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 54%Памук 46%Полиестер