KARL LAGERFELD – Ж Марами и шалови

8.590 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3300-998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 165 × 32 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 70%Акрил 30%Волна