KARL LAGERFELD – Ж Марами и шалови

10.590 ден

100%СВИЛА

Нема на залиха

SKU: 205W3308998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 175 × 100 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Свила