KARL LAGERFELD – Ж Марами и шалови

10.590 ден

100%СВИЛА

Нема на залиха

SKU: 205W3304/900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 86 × 70 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Свила