KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

4.990 ден 2.495 ден

UNISEX производ
СЕТ од 2 шољи спакувани во кутија

4 на залиха

Kоличина:
SKU: 201W3913 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Керамика