KARL LAGERFELD – М Останати додатоци

10.790 ден

козметички несесер за мажи

Нема на залиха

SKU: 805420511115-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер