KARL LAGERFELD – М Останати додатоци

12.690 ден

козметички несесер за мажи

Нема на залиха

SKU: 805419511113-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 25 × 10 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер