KARL LAGERFELD – М Останати додатоци

9.990 ден

Машки несесер

Нема на залиха

SKU: 815420511453-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 26 × 6 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа