KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

13.590 ден

UNISEX производ

Нема на залиха

SKU: 210W3902-573 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 13 × 13 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%ПВЦ