KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

3.190 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3906.21-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер