25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 155205511020-410 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 54%Вискоза 27%Волна 19%Полиестер