28.990 ден

Нема на залиха

SKU: 155205511040-420 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 38%Волна 31%Памук 31%Свила