23.990 ден

Нема на залиха

SKU: 155280511066-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин