4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 855017511479-909 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Полиутеран 40%Полиетер