4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 855016511479-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 60%Полиутеран 40%Полиетер