KARL LAGERFELD – М Паричници

6.190 ден

Нема на залиха

SKU: 815413511462-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа