KARL LAGERFELD – М Паричници

4.590 ден

Нема на залиха

SKU: 815417511452-690 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа