KARL LAGERFELD – М Паричници

13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 815414511452-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа