KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.790 ден 7.032 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3203.31-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19,5 × 2,5 × 10,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода