KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.190 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3217.31-514 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 14,5 × 10 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода