KARL LAGERFELD – Ж Паричници

5.490 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3216-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 11 × 8 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода