KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.690 ден 4.345 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3220-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 1 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода