KARL LAGERFELD – Ж Паричници

7.190 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3228-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 13,5 × 1,5 × 8,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода