KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.690 ден 4.345 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3215.31-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 14,5 × 2 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода