KARL LAGERFELD – Ж Паричници

6.990 ден 5.592 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3205-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 2 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Koжа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода