KARL LAGERFELD – М Паричници

7.690 ден 6.152 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 815413512451-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 12,5 × 2 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа