KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

6.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3901999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа