KARL LAGERFELD – М Ракавици

9.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 502442/815400/990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа