11.990 ден

Kоличина:
SKU: KL62530-000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа