8.740 ден
4.370 ден

Kоличина:
SKU: KL51319-9T1 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Крем
Големина 40, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022