15.990 ден

Нема на залиха

SKU: 855024511475-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 99%Кожа 1%Полиестер