12.590 ден

Kоличина:
SKU: KL61930-300 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 38, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Kожа